Contact

Dichters in de Prinsentuin is een festival van NOORDWOORD.

WIJ ZIJN NOORDWOORD

voorheen Stichting Literaire Activiteiten Groningen, SLAG

ALGEMEEN

Voor algemene vragen, tips en alles wat je verder aan ons kwijt wilt

contact@noordwoord.nl

Bezoek en post

Noordwoord
Viaductstraat 3 – 15
9725 BG Groningen

Kantoorzaken (facturen, administratie e.d.)

kantoor@noordwoord.nl

 

 

 

Correen Dekker

Artistiek en zakelijk leider,
Programmamaker
Dichters in de Prinsentuin

  c.dekker@noordwoord.nl

  

Maarten Praamstra

Webredacteur nieuws en literaire agenda,
programmamaker Dichters in de Prinsentuin

m.praamstra@noordwoord.nl

 

Annie Postma

Communicatie en marketing

a.postma@noordwoord.nl

 

Rudi Kamminga

Projectleider en programmamaker
Het Grote Gebeuren&
Noordwoord Talent

r.kamminga@noordwoord.nl

 

Cora Ziengs

Projectcoördinator en productieleider

c.ziengs@noordwoord.nl

Renée Luth

Stadsdichter van Groningen
2019-2020

stadsdichter@noordwoord.nl

 

Rob Pronk

Bestuur voorzitter

 

Doeke Sijens

Vice-voorzitter & penningmeester

 

Tieske Slim

Secretaris

 

Anneke Attema

Lid

 

Margriet van der Waal

Lid

 

bestuur@noordwoord.nl