Contact

WIJ ZIJN NOORDWOORD

voorheen Stichting Literaire Activiteiten Groningen, SLAG

ALGEMEEN

Voor algemene vragen, tips en alles wat je verder aan ons kwijt wilt

contact@noordwoord.nl

Bezoek en post

Noordwoord (voorheen SLAG)
Viaductstraat 3 – 13
9725 BG Groningen

Kantoorzaken (facturen, administratie e.d.)

kantoor@noordwoord.nl

De mensen van Noordwoord

 

Projectleider en programmamaker
Het Grote Gebeuren,
Noordwoord Talent &
Shared Reading

Rudi Kamminga
r.kamminga@noordwoord.nl

 

Stadsdichter van Groningen
2019-2020

Renée Luth
stadsdichter@noordwoord.nl

 

Programmamaker
Poëzieweek &
Dichters in de Prinsentuin

vacature

 

Webredacteur nieuws en literaire agenda &
programmamaker Dichters in de Prinsentuin

Maarten Praamstra
m.praamstra@noordwoord.nl

 

Projectcoördinator en productieleider

Cora Ziengs
c.ziengs@noordwoord.nl

 

Communicatie en marketing

Annie Postma
a.postma@noordwoord.nl

Directeur

Rolien Scheffer
r.scheffer@noordwoord.nl

 

Bestuur

voorzitter

Rob Pronk


Vice-voorzitter & penningmeester

Doeke Sijens

Secretaris

Tieske Slim

Lid

Anneke Attema

Lid

Margriet van der Waal

bestuur@noordwoord.nl